Oι διαιτητές της 10ης Αγωνιστικής

By Andreas Andreou — October 27, 2017
Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 10ης  Αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA.
7b9f340e75ca4db80078c5148591d3b4_w639_h432_sc
Σάββατο, 28.10.2017 / 18:00
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Νικολάου Γεώργιος
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Αριστείδης
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέου Π. Ανδρέας
          4ος Διαιτητής                          :    Ψευδιώτης Κώστας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Τσαγγάρης Μάριος
Σάββατο,  28.10.2017 / 18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    ΕΘΝΙΚΟΥ Αχνας
          Διαιτητής                                 :    Σωτηρίου Λούκας
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Δημητριάδης Μάριος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Πέτρου Πέτρος
          4ος Διαιτητής                          :    Χριστοφή Τιμόθεος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης
 
Σάββατο, 28.10.2017 / 20:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΑΕΚ Λάρνακας
          Στάδιο                                      :    «Da Noi-Αμμόχωστος/Επιστροφή
          Διαιτητής                                 :    Δημητρίου Βασίλης
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Νικήτα Στέλιος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Μιχαηλίδης Ανδρέας
          4ος Διαιτητής                          :    Θεουλή Χρυσοβαλάντης
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :  Ιωάννου Μιχάλης
 
Κυριακή, 29.10.2017 / 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Τσούκκας Αβραάμ
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Χαραλάμπους Χαράλαμπος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Καλογήρου Μάριος
          4ος Διαιτητής                          :    Αναστασίου Γιάννης
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καϊλης Πανίκος
 
Κυριακή, 29.10.2017 / 18:00
ΠΑΦΟΣ FC ΑΡΗΣ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    «ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ»
          Διαιτητής                                 :    Τράττου Λεόντιος
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Χαράλαμπος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Τούρος Δώρος
          4ος Διαιτητής                          :    Νεοκλέους Νικόλας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας
Κυριακή, 29.10.2017 / 19:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
          Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Νικολαϊδης Χρίστος
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτηρίου Μιχάλης
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Τζιωρτζής Ομηρος
          4ος Διαιτητής                          :    Αργυρού Μ. Ανδρέας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παπαβαρνάβας Μιχάλης
Κυριακή, 29.10.2017 / 20:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΛ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Ζ
          Διαιτητής                                 :    Μασιάς Δημήτρης
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Καλησπέρας Νίκος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Σάββα Γιώργος
          4ος Διαιτητής                          :    Νεοφύτου Νεόφυτος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης

Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων