OΙ διαιτητές της 9ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA.

By Andreas Andreou — October 23, 2017
Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 9ης  αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA.
 7b9f340e75ca4db80078c5148591d3b4_w639_h432_sc
Τρίτη, 24.10.2017 / 18:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΚ Λάρνακας
          Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Τράττου Λεόντιος
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Λαζάρου Ιωάννης
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ευαγόρου Ευαγόρας
          4ος Διαιτητής                          :    Φωτίου Κωνσταντίνος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καϊλης Πανίκος
 
Τρίτη,  24.10.2017 / 20:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    Da Noi – Αμ/στος / ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
          Διαιτητής                                 :    Χριστοφή Τιμόθεος
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Μαρίνου Μιχάλης
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Ε. Χρίστος
          4ος Διαιτητής                          :    Τσούκκας Αβραάμ
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καπιτανής Κώστας
 
Τετάρτη, 25.10.2017 / 18:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Σωτηρίου Λούκας
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτηρίου Μιχάλης
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέου Π. Ανδρέας
          4ος Διαιτητής                          :    Μασιάς Δημήτρης
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :  Αργυρού Μιχάλης 
 
Τετάρτη, 25.10.2017 / 18:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΠΑΦΟΣ FC
          Στάδιο                                      :    ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
          Διαιτητής                                 :    Ψευδιώτης Κώστας
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Νικήτα Στέλιος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Εγγλέζου Νίκος
          4ος Διαιτητής                          :    Δημητρίου Βασίλης
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γεωργίου Ανδρέας
 
Τετάρτη, 25.10.2017 / 19:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Νικολαϊδης Χρίστος
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Αριστείδης
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ξενοφώντος Χαράλαμπος
          4ος Διαιτητής                          :    Αργυρού Μ. Ανδρέας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ιωάννου Μιχάλης
Τετάρτη, 25.10.2017 / 20:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΛΚΗ Ορόκλινης
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Ζ
          Διαιτητής                                 :    Νεοκλέους Νικόλας
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Βίκτωρος Σωτήρης
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Δημητριάδης Μάριος
          4ος Διαιτητής                          :    Νικολάου Γεώργιος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας
Πέμπτη, 26.10.2017 / 19:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Θεουλή Χρυσοβαλάντης
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Τούρος Δώρος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Κυριάκου Κυριάκος
          4ος Διαιτητής                          :    Χριστοδούλου Κυριάκος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης

Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων